Remienky a náramky pre Samsung Galaxy Watch Active 2 (40 a 44 mm)

19 položiek celkom
Dárková krabička pro řemínky
Tip Novinka
Darčeková krabička na remienky
Skladom (ihneď na odoslanie) (>5 ks)
2,50 €
563/CER2
Základní silikonový náhradní řemínek pro chytré hodinky 20mm společné 209/BIL
Silikonový vroubkovaný řemínek s kovovým zapínáním 20mm společné
7,90 €
191/BIL
Jednobarevný silikonový řemínek pro chytré hodinky 20mm společný
8,30 €
783/BEZ
Silikonový řemínek pro chytré hodinky 20mm perforovaný
8,30 €
182/BIL
Nylonový náhradní řemínek pro chytré hodinky 20mm
Nylónový náhradný remienok pre smart hodinky 20 mm
Skladom (ihneď na odoslanie) (3 ks)
9,10 €
200/BIL
PU kožený řemínek pro chytré hodinky 20mm
PU kožený remienok pre smart hodinky 20 mm
Skladom (ihneď na odoslanie) (4 ks)
9,10 €
311/CER
Alpský ťah tkaný nylónový remienok pre smart hodinky 20 mm
9,70 €
878/CER
Silikónový magnetický loop remienok pre smart hodinky 20 mm spolecne
10,40 €
884/CER
Sportovní řemínek z jemného silikonu pro chytré hodinky 20mm společné
10,40 €
266/CER
Nastaviteľný nylónový elastický loop remienok pre smart hodinky 20 mm 470/BIL
Silikonový řemínek s magnetickou sponou pro chytré hodinky 20mm společná 812/BIL
Tkaný nylonový řemínek pro chytré hodinky 20mm
Tkaný nylónový remienok pre smart hodinky 20 mm
Skladom (ihneď na odoslanie) (>5 ks)
12 €
542/BEZ
Milánský tah celokovový řemínek pro chytré hodinky 20mm
od 12,50 €
299/CER2
Celokovový náhradní řemínek pro chytré hodinky 20mm
Kovový náhradný remienok pre smart hodinky 20 mm
Skladom (ihneď na odoslanie) (>5 ks)
12,90 €
218/STR
Masivní celokovový náhradní řemínek pro chytré hodinky 20mm
14,10 €
536/CER
Řemínek z nubukové kůže pro chytré hodinky 20mm společné
Remienok z nubukovej kože pre smart hodinky 20 mm
Skladom (ihneď na odoslanie) (5 ks)
14,50 €
242/CER
Řemínek z pravé kůže pro chytré hodinky 20mm společné
Remienok z pravej kože pre smart hodinky 20 mm
Skladom (ihneď na odoslanie) (>5 ks)
14,50 €
251/CER
Ručně vyráběný řemínek z pravé kůže pro chytré hodinky 20mm uvodni
15,80 €
512/CER

V tejto kategórii si môžete vyberať z rôznych variantov náhradných remienkov a náramkov, ktoré sú kompatibilné s modelmi smart hodiniek Samsung Galaxy Watch Active 2 s obomi veľkosťami 40 mm a 44 mm.
Remienky pre tento model majú šírku 20 mm. Budú presne sedieť na akýkoľvek z modelov Samsung Galaxy Watch Active 2 so šírkou 40 mm a 44 mm.

Hľadáte náramok pre svoje smart hodinky Samsung Galaxy Watch a nie ste si istí, aký máte model? V ponuke máme remienky a náramky pre nové Samsung Galaxy Watch 4, staršie modely Samsung Galaxy Watch 3 (41 mm a 45 mm), ale aj ďalšie modely, ktorých prehľad nájdete tu.

V ponuke pre Galaxy Watch Active 2 nájdete náramky rôznych farieb a z rôznych materiálov na rôzne príležitosti. Vyberajte si z veselých či decentných variantov. Zvoľte si zapínanie, ktoré vám bude vyhovovať najviac  klasické, na kovovú pracku či suchý zips. Veľmi obľúbené sú aj remienky z masívneho kovu či vo vyhotovení milánsky ťah a náramky z pravej kože. Predávame len náhradné remienky/náramky, samotné smart hodinky nie sú súčasťou.

Zaujíma vás, ako správne vybrať veľkosť či typ remienka pre Samsung Galaxy Watch Active 2 alebo ako zložiť a vymeniť remienok na Samsung Galaxy Watch Active 2? Kliknite na „Chcem sa dozvedieť viac“ nižšie a všetko vám prehľadne ukážeme.

#ShowMore#

Ako správne vybrať veľkosť remienka pre Samsung Galaxy Watch Active 2?

Či už máte väčší (44 mm), alebo menší (41 mm) model smart hodiniek Samsung Galaxy Watch Active 2, výber typu remienka je jednoduchý  bude na ne pasovať bežný remienok na osičku/pánt so šírkou 20 mm. Pokiaľ vlastníte pôvodný model Samsung Galaxy Watch Active, tak je situácia rovnaká a aj v tomto prípade budú pasovať tieto remienky so šírkou 20 mm.

Pri výbere teda budete riešiť hlavne potrebnú dĺžku remienka. Pri všetkých remienkoch uvádzame minimálny a maximálny obvod zápästia, aby ste vedeli, či vám bude remienok sedieť.
Obvod zápästia si môžete zmerať v mieste, kde bežne nosíte svoje hodinky. Zmerať ho môžete klasickým krajčírskym metrom. Ak ho nemáte, môžete použiť akúkoľvek šnúrku alebo motúz, ktorý si obmotáte okolo zápästia a následne priložíte k pravítku. Pokiaľ sa nameraná hodnota vojde do minimálneho a maximálneho rozmedzia uvedeného pri danom remienku, tak máte istotu, že vám remienok bude pasovať.

Ako zložiť a vymeniť remienok na Samsung Galaxy Watch Active 2?

Remienky pre tieto hodinky používajú buď klasické pánty/osičky, alebo obľúbené rýchloupínacie pánty/osičky. Pri každom remienku v popise uvádzame, aký typ osičiek používa. Väčšina remienkov už používa rýchloupínacie pánty, pri niektorých kožených alebo kovových remienkoch však ešte nájdeme klasické osičky.

Výmena či zloženie remienkov s rýchloupínacími osičkami je jednoduchý proces  osička má páčku, ktorú možno stiahnuť a tým osičku uvoľniť. Takto možno remienok ľahko z hodiniek zložiť aj nasadiť. Ako rýchloupínacia osička vyzerá, nájdete na obrázku nižšie.

rychloupinaci_stezejka_osicka

Pri remienkoch na klasické pánty túto posuvnú páčku nenájdeme a osičku je pri výmene či zložení remienka potrebné zatiahnuť buď nechtom, pinzetou alebo pilníkom, prípadne najjednoduchšie tzv. odbaretovačom, ktorý výmenu remienka na klasické osičky výrazne uľahčí.

Ako vybrať správny typ náramku pre Samsung Galaxy Watch Active 2?

Hlavnú rolu pri výbere správneho typu remienka hrá materiál. Remienky, ktoré ponúkame, sú vyrobené z rôznych materiálov – silikón, nylón, koža a kov (nerezová oceľ). Každý typ remienka následne ponúkame v rôznych farebných variantoch a štýloch, z ktorých si určite vyberie každý, preto odporúčame najprv sa zamyslieť nad vhodným materiálom remienka, aby vyhovoval vášmu spôsobu využitia. Materiál, z ktorého je remienok vyrobený, nájdete vždy v názve a popise daného remienka.

Ak často športujete, chodíte do sauny alebo sa s hodinkami často kúpete, tak sú pre vás silikónové remienky jednoznačne najlepšou voľbou.

Nylónové remienky sú skvelým kompromisom medzi štýlom a športom. Sú priedušné a vďaka tomu výrazne obmedzujú potenie. Zvládnu aj občasné namočenie, ale na pravidelné nosenie do vody nie sú najvhodnejšie  nylón nasiakne vodou a jeho sušenie chvíľu trvá. Nylónové remienky so zapínaním na suchý zips alebo nylónový nastaviteľný loop sú skvelou voľbou aj pre alergikov, pretože neobsahujú žiadne kovové prvky.

Kovové remienky z nerezovej ocele nájdete v niekoľkých variantoch. Masívne s kovovými článkami alebo elegantný milánsky ťah, ktorý má nízku hmotnosť. Obľúbené remienky typu milánsky ťah ponúkame buď so zapínaním na magnet, ktoré je rýchle a pekne sa prispôsobí vašej ruke, alebo aj so zapínaním na klasickú sponu, ktoré zaistí, že remienok bude na vašej ruke pevne držať za každých okolností.

Kožené remienky sú jasnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú decentný štýl. Ponúkame ich v niekoľkých vyhotoveniach vrátane kvalitnej teľacej kože alebo vo vyhotovení s rýchloupínacími pántmi.