Ako vybrať náhradný náramok pre Mi Band

Neviete, aké sú rozdiely medzi remienkami na Xiaomi Mi Band 2, 3, 4 a 5? Prinášame vám stručný prehľad, aby bolo vaše rozhodovanie pri kúpe čo najjednoduchšie. 

Náramok na Mi Band 2

Remienok pre Mi Band 2 je vhodný len pre Mi Band 2 a nesedí teda na jeho novšie verzie. Náhradné náramky pre Mi Band 2 nájdete v tejto kategórii: Xiaomi Mi Band 2.

Náramok na Mi Band 3 a 4

Mi Band 3 a Mi Band 4 si dovolíme zjednotiť, keďže remienky na tieto verzie sú plne kompatibilné. Remienky vhodné pre Mi Band 3/4 môžete nájsť v týchto kategóriách: Xiaomi Mi Band 3 a Xiaomi Mi Band 4. Neľakajte sa, že uvádzame dve kategórie, ide len o prehľadnosť. Náramky sú naozaj rovnaké pre obe verzie.

Náramok na Mi Band 5 a 6

Remienky pre najnovšiu verziu smart náramkov Mi Band 6 a predchádzajúcu Mi Band 5 majú rovnakú veľkosť a ich náhradné náramky sú navzájom plne kompatibilné. Náhradné náramky pre nové verzie 5 a 6 hľadajte v týchto kategóriách: Xiaomi Mi Band 5 a  Xiaomi Mi Band 6 (dve kategórie sú tu len na zvýšenie prehľadnosť pri výbere).

Pokiaľ však váhate, či by sa nedal použiť pre najnovšiu verziu smart náramku remienok z predchádzajúcich verzií, teda Mi Band 3 a 4, odpoveď je áno aj nie.

Ak svoj smart náramok Mi Band 5 alebo 6 vložíte do remienka z predchádzajúcej verzie Mi Band 3/4, zistíte, že aj tieto náramky je možné použiť. Pozrieme sa na to však bližšie.

Na tomto obrázku vidíme smart náramok Mi Band 5 vložený do remienka vhodného pre Mi Band 3/4. V náramku síce sedí, nevypadne a určite sa dá takto nosiť, avšak medzi smart náramkom a samotným remienkom je viditeľná drobná medzera a je zrejmé, že smart náramok v remienku úplne nesedí. . 

 

mi_band_mezera

mi_band_mezera_2

Na tomto obrázku je smart náramok Mi Band 5 vložený do remienka vhodného pre rad Mi Band 5 a vidíme, že sedí perfektne – žiadna medzera medzi smart náramkom a remienkom.

bez medzery_1

Zdroj obrázkov: youtube video: https://www.youtube.com/watch?v=lkETT4hJCtM&ab_channel=xiaomify

Náhradné náramky, ktoré ponúkame, sú vyrobené z rôznych materiálov  silikón, nylón, koža a kov (nerezová oceľ). Na aké aktivity sa dané náramky hodia, nájdete pri jednotlivých produktoch, rovnako ako všetky ich farebné varianty.

Pri všetkých remienkoch uvádzame minimálny a maximálny obvod zápästia, aby ste vedeli, či vám bude remienok sedieť.